این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه اتوکلا و دستگاه های استریلیزاسیون دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مناسب ترین قیمت اتوکلاو با وکیوم مطبی

آنچه در این مقاله می خوانید...

اتوکلاو با وکیوم چیست و چه مشخصاتی دارد؟رایج ترین اشکالات در دستگاه های اتوکلاو مطبیاهمیت وکیوم در اتوکلاو کدام است؟چند نکته قبل از خرید اتوکلاوعوامل موثر بر قیمت دستگاه اتوکلاوفروش بهترین اتوکلاو برای مطب
اتوکلاو با وکیوم

اتوکلاو با وکیوم که از مهمترین تجهیزات مراکز درمانی می باشد، را از این مرکز فروش با بهترین قیمت و کیفیت خریداری کنید. می توانید مناسب ترین قیمت اتوکلاو با وکیوم مطبی را به صورت اورجینال و همراه با گارانتی از ما بخواهید.

اتوکلاو با وکیوم چیست و چه مشخصاتی دارد؟

اتوکلاو با وکیوم از دسته تجهیزاتی بوده که لازمه هر مرکز درمانی می باشد. از این دستگاه برای ضد عفونی کردن و از بین بردن باکتری ها و آلودگی های تجهیزات پزشکی استفاده می کنند.
با توجه به حساسیت هایی که اکثر تجهیزات پزشکی به دمای بالا دارند، فقط برخی از آن ها قابلیت این را دارند که در این دستگاه برای ضد عفونی شدن قرار بگیرند. اتوکلاوها دارای انواع مختلفی می باشند که در ادامه به بیان آنها خواهیم پرداخت.
عملکرد اتوکلاوها به این شکل است که با استفاده از بخار آب لوازم پزشکی که به علت استفاده مداوم دچار آلودگی می شوند را تمیز و ضد عفونی می کند.
اتوکلاو دارای انواع کلاس N، کلاس S و کلاس B می باشد. اتوکلاوهای کلاس N اتوکلاوهایی هستند که قابلیت ضد عفونی کردن ابزارها را بدون هیچ گونه پوششی دارند. ولی این نوع اتوکلاوها قادر به تمیز کردن اجناس کاغذی و یا پارچه ای نمی باشند.
اتوکلاوهای کلاس S قادر به استریل کردن لوازمی هستند که کلاس N نمی تواند آن ها را استریل کند مانند پارچه، اتوکلاوهای دیگر کلاس B هستند که توانایی استریل کردن تمامی مواد و وسایل نساجی را هم دارند.
اتوکلاو با وکیوم که در بیمارستان ها از آن استفاده می شود، دارای ویژگی ها و پارامترهایی به شرح زیر می باشند:

 • توانایی استریل کردن تجهیزات در مدت زمان کوتاه
 • دوام و مقاومت بالا
 • داشتن کنترلگر
 • توانایی متصل شدن به انواع پرینترها
 • مجهز به کنترلگر میزان و حجم آب
 • داشتن کنترلگر دما

اتوکلاو با وکیوم

رایج ترین اشکالات در دستگاه های اتوکلاو مطبی

دستگاه های اتوکلاو در رده دستگاه‌ های الکترونیکی قرار دارند که با حساسیت بالا عمل استریل سازی لوازم مختلف در فضاهای خاص را مورد استفاده قرار می ‌دهند.
برخی از اشکالات بسیار رایج وجود دارند که توجه نکردن به آنها ممکن است عملکرد دستگاه را با مشکلات زیادی همراه کند و تا عمل استریل به خوبی انجام نشود.
در این بخش سعی می‌ کنیم رایج ‌ترین اشکالاتی که در دستگاه‌ اتوکلاو مطبی به وجود می ‌آیند اشاره کنیم از جمله:

 • در صورتی که پمپ وکیوم دچار صدا شود؛ دیافراگم پاره شده و باید عوض گردد.
 • اگر فشار درون دستگاه بالا نمی رود؛ می ‌تواند دلایل مختلفی مانند پارگی شلنگ ها، پارگی و یا کثیف شدن لاستیک دور درب، تزریق نادرست و ناکافی آب به داخل سیستم و یا خرابی المنت باشد که باید به برطرف کردن هر کدام از این مشکلات با سرعت پرداخت.
 • در صورتی که نشان دهنده حداقل و حداکثر آب در مخزن اصلی درست کار نمی کند؛ دور الکترودها را جرم گرفته و باید تمیز شود.
 • اگر مخزن آب بیش از حد پر شود عمل استری سازی انجام نمی شود و دستگاه به صورت صوتی هشدار می دهد.
 • اگر سیستم قفل درب به درستی عمل نمی کند و یا درب دستگاه بسته نمی شود ممکن است میکروسوئیچ درب خراب شده و یا از محل خود جابه‌ جا شده باشد، که باید در اولین زمان آن را دوباره تنظیم کرد.
 • در صورتی که آب به داخل چمبر یا مولد بخار ریخته نشود؛ نشان می ‌دهد که پمپ آب خراب است و باید تعمیر گردد.

اتوکلاو با وکیوم

اهمیت وکیوم در اتوکلاو کدام است؟

در تجهیزات حفره دار بسته های هوایی وجود دارد که برای از بین بردن آنها از وکیوم در اتوکلاوها استفاده می کنند.
این عمل استریل کردن را تضمین می کند. اکثریت این دستگاه ها دارای سیستم وکیوم ترمودینامیک هستند.
اما این امکانات به جز از بین بردن بسته های هوایی به استریل کردن ابزارآلات حفره دار هم می پردازند. وکیوم در اتوکلاوها دارای فوایدی می باشد.
قبل از این که عمل تمیز کردن شروع شود بسته های هوایی را از بین می برند و دیگر مزیت این وکیوم ها این است که بعد از انجام عمل استریل کردن، ابزارآلات را خشک می کنند.

چند نکته قبل از خرید اتوکلاو

از نکاتی که پیش از خرید دستگاه اتوکلاو وکیوم دار باید به آن دقت کنید، قیمت این دستگاه می باشد. از دیگر نکات قابل توجه، کیفیت محصول است. باید محصولی که خریداری می کنید با توجه به قیمتی که دارد از کیفیت مناسبی برخوردار باشد.
از پراهمیت ترین ویژگی های محصولی که خریداری می کنید این است که تولید داخل باشد تا هنگام مواجه شدن با مشکل بتوانید از خدمات پس از فروش آن استفاده نمایید.
گاهی یکی از قطعات دستگاه اتوکلاو نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد. اگر محصولی که خریداری می کنید تولید داخل باشد، به راحتی می توانید قطعات اصل و یا با کیفیت را جایگزین قطعه قبلی دستگاه خود بکنید.

اتوکلاو با وکیوم

عوامل موثر بر قیمت دستگاه اتوکلاو

انواع دستگاه های اتوکلاو به دلیل کاربردهای فراوانی که دارند در گروه تجهیزات لازم و ضروری آزمایشگاه‌ها، مطب‌ها و مراکز درمانی هستند به همین سبب در بازار با انواع مختلف دستگاه‌های اتوکلاو ایرانی و خارجی رو به رو می گردید.
قیمت دستگاه اتوکلاو از عوامل بسیار موثر در انتخاب نمونه های مناسب این دستگاه است که مورد توجه خریداران قرار دارد.
معمولاً قیمت این دستگاه ها را متناسب با تجهیزات و حجم محفظه ای که دارند مشخص می کنند؛ هرچقدر تجهیزات ارائه شده به همراه دستگاه بیشتر و پیشرفته ‌تر باشد در نتیجه دستگاه از قیمت بالاتری برخوردار است.
نکته مهم دیگر که در قیمت‌گذاری دستگاه های اتوکلاو می ‌تواند موثر باشد برند تولید کننده این دستگاه ها است که معمولاً دستگاه‌ های تولید داخل کشور از قیمت‌های مناسب‌تری برخوردار هستند؛ زیرا نیازی به پرداخت هزینه های گمرکی و طی مسافت های طولانی نیست.
دستگاه های وارداتی به دلیل اینکه تمامی هزینه ها را باید با نرخ ارز پرداخت کرد دچار تغییر هستند و با نوسانات موجود در بازار، قیمت آنها نیز تغییرات چشمگیری پیدا می ‌کند.
توجه داشته باشید که یکی از عوامل فنی که در کارخانجات تولید کننده بر روی دستگاه ها تاثیر می گذارند می تواند موجب تغییرات قیمتی محصولات باشند؛ اما برخی از عوامل از لحاظ اقتصادی بر روی قیمت نهایی این محصول در بازار تأثیرگذار هستند.
بررسی عوامل فنی مانند حجم دستگاه بر حسب لیتر، قطعات مختلف موجود بر روی دستگاه، جنس بدنه دستگاه و تمامی مشخصات فنی دستگاه اتوکلاو می‌تواند جزء عوامل مهم و تأثیرگذار در قیمت ‌گذاری این محصولات است.
اما عوامل اقتصادی که پس از تولید و ارائه دستگاه های اتوکلاو به بازارهای عرضه و فروش و قیمت های این دستگاه ها می توانند اثر بگذارند مانند انتخاب مراکز عرضه و فروش می باشند.
در صورتی که از طریق مرکز عرضه و فروش مستقیم و بدون حضور واسطه‌ ها اقدام به خرید نمایید امکان تهیه دستگاه با قیمت درب کارخانه فراهم می ‌آید.

اتوکلاو با وکیوم

فروش بهترین اتوکلاو برای مطب

اتوکلاو با وکیوم برای مطب و یا بیمارستان هایی مجاز است که:

 • دارای قدرت قطع برق هنگام بالا رفتن دما
 • همیشه آماده به کار
 • امکان کنترل دما و فشار
 • محفظه ای با دوام و مقاومت بالا
 • کارایی ساده و آسان

توجه داشته باشید محصولی که خریداری می کنید دارای این مشخصه ها باشد تا با مشکلات احتمالی مواجه نشوید، پس حتما به دنبال پیدا کردن مراکز معتبر برای خرید باشید.

فروش بهترین اتوکلاو برای مطب از طریق این مرکز فروش باکیفیت بالا و قیمت مناسب انجام می شود.


برای خرید اتوکلاو با گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر به همراه آموزش های کامل نحوه کار با دستگاه همین حالا با این مرکز تماس بگیرید.
زیرا خرید دستگاه اتوکلاو با داشتن اطلاعات کامل منجر به تهیه یک دستگاه باکیفیت و متناسب با نیاز شما شده و در نتیجه پس از تهیه دستگاه به آسانی می ‌توان آن را راه ‌اندازی کرده و از آن بهره برد.

افسانه باقری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه اتوکلا و دستگاه های استریلیزاسیون دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید