این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه اتوکلا و دستگاه های استریلیزاسیون دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز اتوکلاو زباله عفونی 1000 لیتری

آنچه در این مقاله می خوانید...

اهمیت اتوکلاو زباله عفونی برای بیمارستان ها چیست؟مشخصات فنی اتوکلاو بیمارستانی 1000 لیتریفروش مستقیم اتوکلاو بزرگ بیمارستانی
اتوکلاو زباله عفونی

اتوکلاو زباله عفونی 1000 لیتری مورد استفاده در مراکز درمانی و بیمارستانی است، برای به دست آوردن بهترین قیمت روز اتوکلاو زباله عفونی با بخش فروش این مجموعه تماس بگیرید.

اهمیت اتوکلاو زباله عفونی برای بیمارستان ها چیست؟

در محیط های بیمارستانی انواع مختلفی از زباله تولید می شود که هر کدام از این زباله ها سیستم خاصی را برای دفع و از بین بردن لازم دارد.
زباله های عفونی در بیمارستان ها جزء زباله های پرخطر محسوب می‌ شوند که سیستم دفع آنها با سیستم‌ های متداول در جوامع امروزی تفاوت ‌های زیادی دارد.
استفاده از دستگاه بی خطرسازی زباله های عفونی در مراکز بیمارستانی و درمانگاهی در حال حاضر اهمیت زیادی پیدا می‌ کند و با از بین بردن هرگونه عفونت بر روی زباله ها سبب جلوگیری از انتشار و انتقال ویروس ها و بیماری‌ های مختلف به محیط زیست و افراد می شود.
شاید برای شما سوال به وجود بیاید که اهمیت تهیه اتوکلاو زباله عفونی برای بیمارستان ها در چیست؟
مهمترین اهمیت و وظیفه دستگاه اتوکلاو زباله عفونی در بیمارستان ها به منظور جلوگیری از انتشار هرگونه عامل باکتریایی، ویروسی و انگلی از زباله های مختلف بیماری زا در داخل بیمارستان ها به فضای خارج از بیمارستان می شود.
همچنین این نوع دستگاه های اتوکلاو با خشک کردن و فشرده سازی زباله ها منجر می شود تا حجم بسیار کمی را اشغال کرده و حمل و نقل و جابجایی آنها نیز به راحتی انجام شود.
پاکسازی زباله ها از مبدا از لحاظ اقتصادی و بهداشتی اهمیت زیادی دارند، به همین جهت استفاده‌ از دستگاه های اتوکلاو در همه محیط‌ های بیمارستانی، لازم و ضروری است.

اتوکلاو زباله عفونی

مشخصات فنی اتوکلاو بیمارستانی 1000 لیتری

از جمله دستگاه های لازم و ضروری در مراکز بیمارستانی و درمانی هستند که در ابعاد مختلف تولید می شود و وظیفه همه دستگاه های اتوکلاو استریل کردن و ضدعفونی کردن ابزارهای مختلف پرکاربرد در مراکز درمانی است.
اتوکلاو زباله عفونی یکی از انواع پرکاربرد، که قبل از خروج زباله ها از محیط‌ های بیمارستانی آنها را تحت استریل و فشرده سازی قرار می دهد تا با ورود به محیط زیست هیچ گونه آلودگی به وجود نیاورد.
اتوکلاو بیمارستانی 1000 لیتری یکی از دستگاه‌ هایی که آپشن های زیادی بر روی آن وجود دارد و در اغلب مراکز مورد استفاده قرار می گیرد.
دستگاه‌ های اتوکلاو بزرگ می تواند آب معمولی را به دمای تبخیر برسانند و با کمک فشار تولید شده، عمل استریل را به صورت کامل و دقیق انجام دهند.
در اینجا برخی از مشخصات فنی اتوکلاو بیمارستانی 1000 لیتری را ذکر می کنیم:

  • دارای دو درب برای ورود زباله و خروج آن
  • دارای چنبر استیل کاملا ضد زنگ، ضد اسید و با ضخامت بالا
  • تمامی قسمت های بدنه خارجی درب ها، طوقه، شیرآلات تهیه شده از ‏ استنلس استیل
  • امکان کم کردن حجم زباله تا حدود ۶۰ درصد
  • کارکرد به صورت کاملا اتوماتیک
  • تمامی درب ها دارای تجهیزات ایمنی

فروش مستقیم اتوکلاو بزرگ بیمارستانی

قیمت اتوکلاو امحا زباله برای کسی که قصد تهیه این دستگاه را دارد، پس از کیفیت دستگاه مورد توجه است و به دنبال پیدا کردن ارزان ترین نوع دستگاه از لحاظ مشخصات فنی و پرداخت هزینه مناسب هستند.
این مجموعه با فروش مستقیم اتو‌کلاو عفونی اقدام به عرضه این دستگاه های پرکاربرد و اساسی در تنوع بالا از لحاظ نحوه کارکرد و همچنین ابعاد کرده است.
این مرکز با حذف واسطه ‌ها به عنوان یک پل ارتباطی بین کارخانجات تولید کننده بازرگانی ها و همچنین خریداران عمل کرده و از افزایش قیمت های بی اساس جلوگیری می ‌کند.
کارشناسان ما با دادن اطلاعات و مشاوره به صورت کاملاً رایگان و خریداران کمک می‌ کنند تا بهترین تصمیم را برای انتخاب دستگاه اتوکلاو مناسب با نیاز خود بگیرند.

افسانه باقری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه اتوکلا و دستگاه های استریلیزاسیون دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید