این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه اتوکلا و دستگاه های استریلیزاسیون دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت دستگاه اتوکلاو مامایی 30 لیتری

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی ویژگی های اتوکلاو مامایی 30 لیتریاسترلیزاسیون بوسیله ی اتوکلاوبهترین راهکار خرید اتوکلاو مطب مامایی چیست؟مناسب ترین قیمت دستگاه اتوکلاو مامایی
سازنده دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی

قیمت دستگاه اتوکلاو مامایی ارزان و به صرفه در معتبر ترین نمایندگی به فروش می رسد. برای خرید این محصول با مشاورین این مرکز تماس بگیرید و آن را هر کجا که هستید، تحویل بگیرید.

بررسی ویژگی های اتوکلاو مامایی 30 لیتری

اتوکلاو چیست؟ وسیله ای برای استریل و ضد عفونی کردن ابزار پزشکی و آزمایشگاهی در فشار و دمای بالا با استفاده از بخار آب است که فشار کار ۵.۲ بار، دمای استریل ۱۳۴ درجه سانتی گراد و زمان قرار گیری در این فاز بین ۱۵ تا ۶۰ دقیقه می باشد.

این دستگاه می تواند با کارآیی بالا و بسیار سریع عمل کند.
در مطب مامایی از اتوکلاو جهت سترون سازی لباس های پزشک و ابزار های جراحی و معاینه استفاده می شود.
این دستگاه دارای پمپ وکیوم و سیکل کاری سریع و پیشرفته است و تجهیزات زیر را استریل می کند:

  • ابزار آلات فلزی و جامد
  • پارچه و لباس پزشک
  • محیط های کشت
  • تجهیزات صاف و منفد

این سایز مناسب ترین، سایز برای مطب مامایی می باشد زیرا متناسب با تجهیزات قابل استریل بوده و در عین حال جای زیادی را اشغال نمی کند.

استرلیزاسیون بوسیله ی اتوکلاو

بطور کلی استرلیزاسیون با اتوکلاو به پنج مرحله تقسیم می شود :
مرحله اول – بسته بندی : بسته بندی وسایل مامایی و نحوه قرار دادن آنها در اتوکلاو مهم ترین کاری است که قبل از شروع استرلیزاسیون باید انجام شود. وسایل پارچه ای باید طوری بسته بندی شوند که اولا بخار به تمام الیاف آن نفوذ کند تا جرم های موجود در آنها کشته شوند و از طرف دیگر از جذب حرارت شدید جلوگیری شود. هنگام بسته بندی باید سعی کرد وسایل سبک تر در مرکز و وسایل سنگین در اطراف آن قرار داده شود. بسته ها در اتوکلاو باید به گونه ای قرار گیرند که راه عبور باریکی برای بخار از میان آنها باقی مانده باشد.
مرحله دوم – حرارت : هنگامی که بخار وارد اتوکلاو می شود ، فشار آن معادل هوا است. پس از بستن دریچه و قطع ارتباط اتوکلاو با خارج، فشار داخلی و در نتیجه حرارت بالا می رود. برای اندازه گیری فشار داخل اتوکلاو از فشارسنج جیوه ای که به روی آن نصب شده است، استفاده می شود. فشارسنج جیوه ای از لوله شیشه ای که استوانه ای شکل است تشکیل شده است. بطور کلی حرارت 250 درجه فارنهایت به مدت 30 دقیقه وسایل را استریل می کند.
مرحله سوم – نابودی جرم های میکروبی : نابودی انواع جرم های میکروبی بستگی به طول مدت حرارت و فشار، توسط بخار اشباع شده دارد.
مرحله چهارم – سرد شدن : در این مرحله بخار داخل اتوکلاو به سرعت خارج می شود و از تراکم بخار و مرطوب شدن بسته ها جلوگیری می گردد. برای تسریع در خشک شدن بسته های داخل اتوکلاو، بعد از خارج شدن بخار، بسته ها را باقی گذاشته تا حرارت داخل اتوکلاو سبب خشک شدن بسته ها شود. بسته های استریل شده نباید روی سطح سرد قرار بگیرند.

مرحله پنجم- کنترل : کنترل فنی هر نوع وسیله استریل باید مرتب انجام شود و گزارش آن به وسیله مهندس تاسیسات تهیه گردد. آزمایشات باکتریولوژی اتوکلاو نیز تحت نظر یک متخصص باکتریولوژی انجام شود. برای کنترل استریل بودن بسته ها از نوار مخصوص با ذکر تاریخ، استفاده می شود.

قیمت دستگاه اتوکلاو مامایی

بهترین راهکار خرید اتوکلاو مطب مامایی چیست؟

از راهکا های خرید این محصول مراجعه به سایت فروش محصول می باشد.
این نمایندگی با توجه به نیاز شما بهترین محصول را تولید می کند. بهترین روش سفارش این محصول، مراجعه به سایت فروش این نمایندگی می باشد.
شما خریدارانی که قصد خرید مطمئن بهترین اتوکلاو برای مطب مامایی را دارید، می توانید روی این مجموعه بصورت آنلاین، حساب ویژه ای باز کنید.

مناسب ترین قیمت دستگاه اتوکلاو مامایی

نمایندگی فروش این محصول را با مناسب ترین قیمت و ارزان تر از همه به فروش می رساند. فروش اینترنتی محصول به شما کمک می کند تا از هزینه رفت و آمد دور باشید.
هدف این مجموعه ارائه دو اصل کیفیت و قیمت متناسب با هم است.

بی شک شما خریداران پس از خرید از این مجموعه، از کیفیت خرید راضی بوده و علاوه بر اینکه خودتان خرید می کنید، مشتری هم می آورید.

افسانه باقری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه اتوکلا و دستگاه های استریلیزاسیون دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید