این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه اتوکلا و دستگاه های استریلیزاسیون دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت دستگاه اتوکلاو آرایشگاهی

آنچه در این مقاله می خوانید...

اتوکلاو آرایشگاهی چیست؟خرید بهترین اتوکلاو آرایشگاهیمناسب ترین قیمت برای اتوکلاو آرایشگاهیخرید اتوکلاو آرایشگاهی با مخزن آلومینیومی با کیفیتگارانتی شرکتی معتبر برای اتوکلاو آرایشگاهی
قیمت دستگاه اتوکلاو آرایشگاهی

قیمت دستگاه اتوکلاو آرایشگاهی در سایت ما بسیار مناسب و رقابتی می باشد. اتوکلاو های آرایشگاهی دستگاه های نوین در صنعت استریل و ضدعفونی وسایل زیبایی است. این دستگاه ها در فروشگاه ما با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت در اختیار شماست.

اگر می خواهید برای انستیتو های زیبایی خود بهترین دستگاه اتوکلاو آرایشگاهی را تهیه کنید باید بدانید که در فروشگاه ما دستگاه های استریل کننده آرایشگاهی دارای برند معتبر و ضمانت نامه شرکتی چند ساله است.

اتوکلاو آرایشگاهی

اتوکلاو آرایشگاهی چیست؟

اتوکلاو آرایشگاهی یک وسیله مدرن و تقریباً نو در زمینه استریل وسایل آرایشگاهی در انستیتو ها و کلینیک های زیبایی به شمار می رود.
دستگاه اتوکلاو آرایشگاهی برای استریل و ضدعفونی کنندگی تمامی وسایلی که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم با پوست بدن در مراکز زیبایی در ارتباط هستند مورد استفاده قرار می گیرند.

[highlight color=”green”]این موضوع بدیهی است که مراکز زیبایی و آرایشگاه ها مانند مراکز پزشکی و مراکز درمانی مکانی پر از میکروب های عفونی و غیرعفونی هستند و باید وسایل آنها به صورت مداوم با یک دستگاه خوب به صورت کامل میکروب زدایی شود.[/highlight]

با توجه به این مسائل در عصر حاضر خرید یک دستگاه اتوکلاو آرایشگاهی می تواند از موارد بسیار مهم به حساب آید.
دستگاه اتوکلاو آرایشگاهی جز دستگاه‌ های اتوکلاو یووی هستند و در این دستگاه‌ های یو وی توسط لامپ های بسیار قوی به رنگ بنفش یا آبی پررنگ بر روی وسایل تابانده می‌شود.

دستگاه اتوکلاو آرایشگاهی

دمای بالایی که این دستگاه های اتوکلاو آرایشگاهی به وجود می آورند قادر است تمامی میکروب‌ها را از سطح وسایل از بین ببرد.

لازم به ذکر است که نور یو وی می تواند دمای بسیار بالایی را تولید کنند، بنابراین وسایلی در دستگاه اتوکلاو آرایشگاهی استریل می‌شوند که به دمای بالا حساس نباشند.

کلیه وسایلی که برای پدیکور و مانیکور در آرایشگاه ها مورد استفاده قرار می‌گیرد یا وسایلی که با خون در ارتباط هستند باید در دستگاه اتوکلاو آرایشگاهی با نور یو وی استریل شوند.

[highlight color=”pink”]قیمت دستگاه اتوکلاو آرایشگاهی به نسبت در فروشگاه ما مقرون به صرفه است و می‌توانید خرید اقتصادی را در فروشگاه ما تجربه نمایید.[/highlight]

خرید اتوکلاو آرایشگاهی

خرید بهترین اتوکلاو آرایشگاهی

دستگاه اتوکلاو آرایشگاهی به نسبت یک دستگاه اتوکلاو جدید به حساب می‌آیند و مراکز آرایشگاهی محدودی این دستگاه را مورد استفاده قرار داده اند. خرید بهترین دستگاه اتوکلاو آرایشگاهی باید با اطلاعات کافی و تخصصی در این زمینه انجام بگیرد.

اگر در این زمینه اطلاعات لازم را ندارید هرگز برای خرید یک دستگاه اتوکلاو آرایشگاهی به هر فروشنده اعتماد نکنید.
ما در نمایندگی مجاز فروش اتوکلاو های یو وی بهترین دستگاه ها را با مشاوره های تخصصی به شما معرفی می کنیم.
برای خرید این دستگاه ها کافی است با شماره های درج شده مشاوران ما تماس گرفته و اطلاعات خوبی در زمینه انواع اتوکلاو آرایشگاهی در شکل و مدل های مختلف دریافت کنید.
بهترین دستگاه اتوکلاو آرایشگاهی دارای سوئیچ میکرو هستند و هنگامی که درب دستگاه باز می شود به صورت خودکار دستگاه را روشن می کنند.

قدرت بهترین دستگاه اتوکلاو آرایشگاهی به حدی بالاست که در زمانی کمتر از یک ساعت می تواند کار استریل وسایل را به بهترین نحو انجام دهد. قیمت دستگاه اتوکلاو آرایشگاهی با بهترین کیفیت در فروشگاه ما به شما به صورت کاملا مقرون به صرفه اعلام می شود.

قیمت اتوکلاو آرایشگاهی

مناسب ترین قیمت برای اتوکلاو آرایشگاهی

معمولاً قیمت تجهیزات استریل در انواع مختلف با توجه به معیارهای متفاوتی در بازار متغیر است و ممکن است شما یک دستگاه را با چندین قیمت در بازار استعلام کنید.
معمولاً فروشگاه ها هنگام فروش تجهیزات استریل علاوه بر قیمت مصوب تولیدکننده، سود خاصی را نیز بر روی قیمت اصلی می کشند.
البته این در شرایطی است که دستگاه در دست چندین واسطه دست به دست نشده باشد، در این شرایط اگر دستگاه از چند واسطه عبور کرده و حالا به دست خریدار برسد قیمت ها بسیار بالاتر نیز خواهند بود.
موضوعی که باید بدانید این است که قیمت دستگاه اتوکلاو آرایشگاهی در فروشگاه ما بسیار مقرون به صرفه است؛ زیرا ما واسطه‌ها را کنار زده ایم و به صورت مستقیم دستگاه اتوکلاو آرایشگاهی را از تولید کننده به شما ارائه می‌کنیم.

با این شرایط بدون شک قیمت دستگاه اتوکلاو آرایشگاهی که در فروشگاه ما به شما ارائه می شود در هیچ فروشگاه و در کنار هیچ واسطه دیگری به شما ارائه نخواهد شد.

خرید دستگاه اتوکلاو آرایشگاهی

خرید اتوکلاو آرایشگاهی با مخزن آلومینیومی با کیفیت

دستگاه های اتوکلاو آرایشگاهی یو وی ای که در فروشگاه ما خریداری می‌کنید دارای کیفیت بسیار بالایی هستند.
بدنه داخلی این دستگاه ها از جنس آلومینیوم درجه یک است.
این دستگاه های باکیفیت می‌توانند برای استریل وسایلی که به دمای بالا حساس نباشد به کار روند و بدون اینکه هیچ آسیبی ببیند، دما را هنگام کار استریل بسیار بسیار بالا ببرند.
این دستگاه های اتوکلاو آرایشگاهی دارای چنان قدرتی هستند که می‌توانند تمام میکروب ها را قریب به ۱۰۰ درصد از بین ببرند.
قفسه های داخلی این دستگاه از جنس آهن مرغوب بوده و ضد زنگ است.
این دستگاه می‌تواند دارای ماندگاری بسیار خوبی باشد به سالیان متمادی کار استریل وسایل را در آرایشگاه زیبایی شما انجام دهد.
این دستگاه با کیفیت به هیچ وجه حادثه آفرین نیستند و به محض باز شدن درب به صورت خودکار خاموش می شود.

قیمت دستگاه اتوکلاو آرایشگاهی با توجه به کیفیت بالای آن در فروشگاه ما بسیار ناچیز است.

[highlight color=”blue”]با این شرایط بدون شک قیمت دستگاه اتوکلاو آرایشگاهی که در فروشگاه ما به شما ارائه می شود در هیچ فروشگاه و در کنار هیچ واسطه دیگری به شما ارائه نخواهد شد.[/highlight]

گارانتی شرکتی معتبر برای اتوکلاو آرایشگاهی

یکی از نکات مهمی که هنگام خرید یک دستگاه باید مد نظر قرار دهید ضمانت نامه و خدمات پس از فروش دستگاه است.
دستگاه اتوکلاو آرایشگاهی در فروشگاه ما دارای ضمانت نامه معتبر شرکتی هستند، یعنی به محض بروز مشکل در دستگاه اتوکلاو آرایشگاهی می توانید بر اساس متن ضمانت نامه برای تعمیر آن اقدام نمایید.
البته تا کنون با مشتری روبرو نشده ایم که بخواهند از ضمانت نامه دستگاه برای تعمیر و موارد اینچنینی استفاده کنند اما به هر حال یک ضمانت نامه معتبر برای یک دستگاه حتی با کیفیت نیز نیاز است.
شکی نیست که ضمانت نامه می‌تواند خیالتان را در قبال دستگاهی که با کیفیت بالایی نیز همراه است، راحت کند. شما در حال پرداخت وجه برای خرید یک دستگاه هستید؛ بنابراین باید ضمانت نامه معتبر را در قبال آن دریافت کنید تا در موارد بروز هرگونه مشکل احتمالی بتوانید از آن استفاده کنید.

در هر جای ایران که هستید، خرید اتوکلاو آرایشگاهی را به مرکز پخش ما بسپارید.
افسانه باقری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه اتوکلا و دستگاه های استریلیزاسیون دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید