این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه اتوکلا و دستگاه های استریلیزاسیون دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت اتوکلاو مطب مامایی وکیوم دار

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین مدل اتوکلاو مطب مامایی کدام است؟مشخصات اتوکلاو کلاس B وکیوم دارمناسب ترین قیمت اتوکلاو مطب مامایی
دستگاه فور ۵۵ لیتری

قیمت اتوکلاو مطب مامایی وکیوم دار در سایزهای 18، 23، 25 و 30 لیتری، در بزرگترین مرکز فروش دستگاه های اتوکلاو رومیزی کلاس B، بهترین و اقتصادی ترین قیمتی است که خریداران می توانند دریافت کرده باشند.
اتوکلاو یکی از بهترین و مطمئن ترین شیوه های سترون سازی و استریل تمامی ابزار، وسایل، تجهیزات، البسه و غیره است که امروزه خصوصا در بسیاری از مکان ها و مراکز بهداشتی و درمانی، مورد استفاده قرار می گیرد.
مطب های مامایی یا زنان و زایمان، از جمله یکی از مطب های پزشکی بوده که به نوعی می تواند به اتوکلاو مطب مامایی وکیوم دار، مجهز باشد تا سلامتی پزشک و مادران باردار مراجعه کننده؛ تضمین گردد.
آیا می دانید که پزشکان مامای عزیز، چگونه می توانند با بهترین و ارزان ترین قیمت، اتوکلاو مطب مامایی وکیوم دار را خریداری کنند؟
بهترین سایز اتوکلاو مطب مامایی کدام سایز است؟
و در واقع بهترین راهکار خرید اقتصادی تر اتوکلاوهای مطب مامایی کدام راهکار می باشد؟
کافیست تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید. بی شک پاسخ تمامی سوالات خود را پیدا خواهید کرد.

بهترین مدل اتوکلاو مطب مامایی کدام است؟

همانطور که متوجه شدید، امروزه در اغلب مطب های پزشکی و یا حتی دندانپزشکی، اتوکلاو یکی از اجزا و یا تجهیزات جدای ناپذیر به شمار می آید که عدم استفاده از آن، اجتناب ناپذیر است.
امروزه در اغلب مطب های مامایی و زنان و زایمان، استفاده از یک دستگاه استریل کننده که بتواند تجهیزات و البسه پزشکی مطب مامایی را استریل کرده باشد، از اهمیت جدی برخوردار بوده هست.
در حال حاضر اتوکلاوهای رومیزی کلاس B به سبب دارا بودن پمپ وکیوم و اینکه قادر هستند تمامی ابزار و تجهیزات جامد روکش دار و بدون روکش و انواع پارچه و سایر تجهیزات را به خوبی سترون سازی کنند، به عنوان بهترین مدل اتوکلاو مطب مامایی شناخته شده اند.

مشخصات اتوکلاو کلاس B وکیوم دار

در خطوط فوق ذکر شد که هم اکنون یکی از بهترین و پرفروش ترین مدل های اتوکلاو که در مطب های مامایی کاربرد ویژه ای دارد، اتوکلاو رومیزی کلاس B است.
شایان ذکر است که اتوکلاو رومیزی کلاس B در سایزهای 18، 23، 25 و 30 لیتری عرضه شده و می تواند از مشخصات ذیل برخوردار باشد:

  • دارای برد الکترونیک تمام هوشمند فارسی
  • دارای درب تمام اتوماتیک
  • مجهز به 5 سیکل کاری
  • دارای مولد بخار سریع
  • دارای تست نفوذ پذیری بخار و تست نشتی بخار
  • مجهز به پمپ وکیوم با قدرت مناسب

وجود پمپ وکیوم در اتوکلاو کلاس B سبب می گردد تا با اطمینان بیشتری، عمل سترون سازی و حذف انواع آلودگی ها و میکروب ها از ابزار، لباس ها و تجهیزات، انجام گردد.
نکته مهم که هم اکنون وجود داشته، درگیری جوامع مختلف با ویروس منحوسی چون کروناست.
این موضوع می تواند بیش از پیش اهمیت استفاده از یک دستگاه استریل کننده ابزار و تجهیزات را در بسیاری از مطب ها و بیمارستان ها را، نشان داده باشد.
اگر شما هم پزشک مامایی بوده، یا دندانپزشک هستید، قطعا در این دوران کرونا، بیشتر به فکر خرید یک دستگاه اتوکلاو مارک معتبر، با قیمت و بازدهی عالی افتاده اید.
آیا می دانید که با توجه به حضور احتمالی واسطه ها و دلالان خرید و فروش دستگاه های مختلف خصوصا در این آشفته بازار نوسانات ارز و دلار، چگونه می توان بهترین قیمت اتوکلاو مطب مامایی را خریداری کرد؟

قیمت اتوکلاو مطب مامایی

مناسب ترین قیمت اتوکلاو مطب مامایی

اگر شما هم به دنبال خرید مناسب ترین قیمت اتوکلاو مطب مامایی در بازار هستید، بجز اینکه می توانید مراجعه حضوری به بازارهای فروش داشته باشید، یک راهکار هوشمندانه دارید.
در حال حاضر شما می توانید با خرید اینترنتی اتوکلاو رومیزی مطب مامایی، خریدی مطمئن را از طریق این مجموعه به انجام برسانید.
مناسب ترین سایز اتوکلاو مخصوص مطب مامایی که مورد پیشنهاد کارشناسان فروش ما بوده، سایزهای 23 الی 30 لیتری است که از این طریق، خریدی اقتصادی تر نصیب شما خواهد گردید.

افسانه باقری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه اتوکلا و دستگاه های استریلیزاسیون دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید