این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه اتوکلا و دستگاه های استریلیزاسیون دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت اتوکلاو رومیزی خوب

آنچه در این مقاله می خوانید...

اتوکلاو رومیزی چیست؟مشخصات اتوکلاو رومیزی کلاس b برای دندانپزشکی هاالزامات مهم کار با دستگاه اتوکلاو جهت حفظ ایمنیمناسب ترین قیمت اتوکلاو مارک معتبربهترین مرکز خرید آنلاین دستگاه اتوکلاو رومیزی درجه یک
قیمت اتوکلاو

قیمت اتوکلاو بر حسب ابعاد دستگاه و درجه بندی کلاس آن تعیین می شود. فروشگاه اینترنتی ما انواع اتوکلاو رومیزی را با کیفیت خوب و قیمت مناسب در اختیار مشتریان عزیز قرار داده است.

اتوکلاو رومیزی چیست؟

همان طور که می دانید یکی از مهم ترین فرآیندها در بیمارستان ها، مطب های دندانپزشکی و آزمایشگاه ها فرآیند استریل کردن یا میکروب زدایی وسایل و ابزارآلات مصرفی می باشد. دستگاه های اتوکلاو این وظیفه مهم را بر عهده دارند.
در واقع عملکرد دستگاه اتوکلاو به این صورت است که با استفاده از حرارت بالای بخار آب اشباع شده و تحت فشار، عمل استریل کردن را انجام می دهد.
اتوکلاوها بر اساس ابعاد و ظرفیتشان در محیط های مختلف کاربرد دارند که در ادامه به شرح ویژگی های آنها می پردازیم.
دستگاه هایی که در بیمارستان ها استفاده می شوند، بزرگترین سایز اتوکلاو با بیشترین حجم (بالای 130 لیتر) هستند و درب آنها معمولاً از رو به رو باز می شود. لازم به ذکر است که اتوکلاوهای بیمارستانی قابل تنظیم به وسیله فشار می باشند.
اتوکلاوهای رومیزی دارای ابعاد کوچکتر بوده و ظرفیت کمتری (حداکثر 30 لیتر) دارند. این نوع اتوکلاو اغلب در مراکز درمانی، دندانپزشکی ها و آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند و یکی از پردرخواست ترین نوع اتوکلاو در صنعت پزشکی می باشند.

قیمت اتوکلاو

مشخصات اتوکلاو رومیزی کلاس b برای دندانپزشکی ها

اتوکلاوها بسته به قابلیت استریل کردن ابزارآلات درجه بندی می شوند که عبارتند از:

 • اتوکلاو کلاس n: این اتوکلاو قابلیت استریل کردن کلیه وسایل و ابزارآلات جامد و بدون پوشش را دارد.
 • اتوکلاو کلاس b: این نوع اتوکلاو انواع ابزارآلات جامد بدون پوشش و پوشش دار، ابزارآلات سوراخ دار (حفره دار) و مواد نساجی (مثل دستکش) را میکروب زدایی می نماید.
 • اتوکلاو کلاس s: این نوع اتوکلاو شبیه به کلاس b می باشد ولی بدون پمپ وکیوم نیز کار می کند. معمولاً ابزارآلاتی را که در این نوع اتوکلاو می توان استریل کرد، توسط کارخانه سازنده دستگاه تعیین می شوند.

لوازم و ابزارآلات دندانپزشکی دارای شکل های متنوع بوده و در ابعاد کوچک تولید می شوند. بنابراین برای استریل کردن آنها باید بهترین نوع دستگاه اتوکلاو مورد استفاده قرار گیرد.
باید گفت که پرکاربرترین اتوکلاو در دندانپزشکی، اتوکلاو رومیزی کلاس b می باشد و با توجه به عملکردی که دارد می تواند عمل استریل کردن کلیه تجهیزات دندانپزشکی را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.
اتوکلاو کلاس b به دلیل داشتن پمپ وکیوم تمامی قسمت ها و محفظه های ریز و درشت ابزارآلات دندانپزشکی را وکیوم کرده و در آنها خلاء ایجاد می کند تا بخار به همه جای آن وسایل نفوذ کرده و آنها را ضدعفونی نماید.

قیمت اتوکلاو

الزامات مهم کار با دستگاه اتوکلاو جهت حفظ ایمنی

دستگاه های اتوکلاو وظیفه از بین بردن هرگونه میکروب، عفونت و باکتری را از روی ابزارها، لوازم محیط کشت و مواردی از این قبیل که درون دستگاه قرار می ‌گیرند به عهده دارد.
اغلب دستگاه‌ های اتوکلاو با سیستم فشار بالا و بخار کار می کنند، در صورت رعایت نکردن برخی از نکات مهم در حین کار با این دستگاه ها ممکن است خطرات جبران ناپذیری را ایجاد کند.
توجه داشته باشید که تمامی فرآیندهای دستگاه های اتوکلاو باید در یک برگه ثبت شوند و مشخص گردد که دستگاه چند ساعت و در چه حجمی از لوازم را ضدعفونی کرده است، تا بتوان با بررسی این موارد زمان سرویس دستگاه را مشخص کرد.
در واقع الزامات مهمی وجود دارد که در صورت رعایت آنها در حین کار با دستگاه اتوکلاو می ‌توان از ایمن بودن دستگاه اطمینان حاصل کرده و با خیال راحت اپراتور با دستگاه کار کند.
مهمترین الزامات کار با دستگاه اتوکلاو عبارتند از:

 • بازرسی و بررسی منظم دستگاه اتوکلاو در طی دوره ‌های مشخص کمک می کند تا از سلامت دستگاه اطمینان حاصل کنید.
 • استفاده کاربر، از تجهیزات محافظت شخصی مانند: دستکش های مقاوم در برابر حرارت، استفاده از روپوش های مخصوص آزمایشگاهی و محافظت از چشم ها بسیار مهم و ضروری است.
 • بسته بندی کردن مناسب مواد و تجهیزات برای استریل کردن اهمیت دارد.
 • وجود سوراخ های مخصوص قسمت بالای کیسه های حاوی مواد و تجهیزات جهت خروج بخار از کیسه و استریل کامل مواد درون کیسه ها و همچنین جلوگیری از انفجار کیسه مهم است.
 • در صورت قرار دادن بطری ها درون دستگاه اتوکلاو باید درب آنها کمی شل باشد تا بطری خرد نگردد.
 • پس از پایان کار دستگاه حتماً اجازه دهید که تجهیزات درون دستگاه کاملاً خنک شود.
 • در برابر تجهیزات و لوازمی که به شکل محکم بسته بندی شده‌ اند محتاط تر عمل کنید؛ زیرا ممکن است مقداری هوای داغ درون آنها ‌باقی بماند.
 • بسته‌ بندی تجهیزات و لوازم به گونه ای انجام شود که باز کردن آنها به راحتی امکان پذیر باشد.
 • در صورت قرار دادن مایعات درون دستگاه اتوکلاو باید درون ظرف نصف حجم واقعی آن مایعات قرار بگیرد.

قیمت اتوکلاو

مناسب ترین قیمت اتوکلاو مارک معتبر

اتوکلاوها بر اساس کیفیت و برند دارای قیمت های مختلفی در بازار هستند.
برای خرید دستگاه اتوکلاو 2 راهکار وجود دارد:

 1. مراجعه حضوری به فروشگاه ها و نمایندگی های معتبر سراسر کشور و انتخاب دستگاه مناسب و خرید آن
 2. خرید غیر حضوری دستگاه از طریق وب سایت های فروش آنلاین

بدیهی است که ما راهکار دوم یعنی خرید غیر حضوری را پیشنهاد می دهیم؛ چون مزیت های بیشتری نسبت به خرید حضوری دارد.
خرید غیر حضوری مسلماً در صرفه جویی وقت، بسیار مؤثر بوده و برای خریدار آسان تر می باشد. همچنین اصلی ترین مزیت خرید اینترنتی، کاهش قیمت اتوکلاو می باشد.
شما می توانید با خرید از طریق وب سایت، واسطه ها را به طور کلی حذف نمایید و دستگاه اتوکلاو را با قیمت کارخانه سازنده خریداری کنید.

قیمت اتوکلاو

بهترین مرکز خرید آنلاین دستگاه اتوکلاو رومیزی درجه یک

مراکز زیادی وجود دارند که اقدام به ارائه دستگاه اتوکلاو با کیفیت ‌بالا کرده ‌اند اما برای خریدارانی که به این دستگاه نیاز دارند علاوه بر کیفیت، قیمت نیز مهم می باشد.
اهمیت استفاده از دستگاه اتوکلاو در تمامی مراکز درمانی، بهداشتی، آزمایشگاهی و صنایع غذایی موجب شده تا حجم خرید و فروش این دستگاه در بازار افزایش چشمگیری پیدا کند.
اما بسیاری از افراد به آسانی به مراکز عرضه و فروش مختلف اعتماد نمی کنند و به دنبال یافتن بهترین مرکز جهت خرید دستگاه اتوکلاو هستند.
این مجموعه به عنوان یکی از بهترین مراکز خرید آنلاین دستگاه اتوکلاو رومیزی درجه یک محسوب می شود؛ زیرا با حذف کامل واسطه ها انواع مختلف دستگاه های اتوکلاو را ارائه می دهند.
در بهترین مرکز خرید آنلاین انواع مختلفی از دستگاه‌ های اتوکلاو از برندهای گوناگون و حجم و ابعاد متنوع ارائه می گردد که هر خریدار به آسانی می تواند متناسب نیاز و هزینه‌ های خود دستگاه مورد نظر را تهیه کند.
بهترین مزیتی که این مجموعه آنلاین برای خریداران خود در نظر گرفته است ارائه مشاوره به صورت ۲۴ ساعته در سایت می باشد، که خریداران می توانند تمامی سوالات خود را از مشاوران پرسیده و به جواب های مناسبی دست پیدا کنند.
به طور کلی این مرکز خرید آنلاین مزایای زیادی را برای خریداران این دستگاه در نظر گرفته است که در این جا به برخی از مهم ترین آنها اشاره می کنیم:

 • امکان ثبت سفارش و خرید در ۲۴ ساعت شبانه روز بدون محدودیت
 • دسترسی به تنوع محصولات درجه یک از اقصی نقاط کشور
 • امکان ارسال دستگاه های اتوکلاو با کمترین هزینه به محل مورد نظر خریدار
 • دسترسی به مناسب ترین قیمت اتوکلاو
افسانه باقری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه اتوکلا و دستگاه های استریلیزاسیون دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید