این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه اتوکلا و دستگاه های استریلیزاسیون دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

اتوکلاو دندانپزشکی و انواع آناتوکلاو ایرانی خوب است یا خارجی؟از کجا بهترین اتوکلاو دندانپزشکی را بخرم؟لیست قیمت اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی
اتوکلاو ست جراحی

قیمت اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی در بازار تهران، قیمت متفاوتی نسبت به سایر شهرها است. می توانید لیست قیمت انواع اتوکلاو را از مراکز فروش و نمایندگی های عرضه کننده درخواست کنید.
یکی از دستگاه های مصرفی در مراکز درمانی و دندانپزشکی ها، اتوکلاو می باشد. عملکرد اتوکلاو به گونه ای است که وظیفه ضد عفونی تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی را بر عهده دارد. استریل و ضد عفونی تجهیزات توسط این دستگاه تنها با فشار و دمای مشخصی انجام می شود و همین مسئله سبب شده تا استریل همه تجهیزات در این دستگاه ممکن نباشد.
موضوعی که قرار است در اینجا راجع به آن بحث و گفتگو شود، اتوکلاو دنداپزشکی بوده که در ادامه متن پیرامون آن صحبت خواهیم کرد.

اتوکلاو دندانپزشکی و انواع آن

اتوکلاو دندانپزشکی، اتوکلاوی است که در سایزهای مختلف رومیزی یا بزرگتر به بازار عرضه می شود. البته بد نیست بدانید که کلاً اتوکلاو انواع مختلفی دارد و انواع اتوکلاوهایی که در بازار موجود است و در مراکز درمانی و بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرد، عبارت است از:

  • اتوکلاو آزمایشگاهی درب از بالا سری N
  • اتوکلاو کلینیکال درب از رو به رو

اتوکلاو کلینیکال درب از رو به رو، اتوکلاوی است که در دندانپزشکی ها قابل استفاده می باشد. کاربری این دستگاه بسیار ساده است و از نظر ظاهری شبیه به جعبه می باشد. صفحه نمایشگر دما و فشار بر روی بدنه دستگاه تعبیه شده و کلاً به چهار دسته کلی می توان آن را تقسیم بندی کرد:

  1. اتوکلاو بیمارستانی
  2. اتوکلاو کلینیکال
  3. اتوکلاو دندانپزشکی
  4. اتوکلاو کلاس B

قیمت اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی

اتوکلاو ایرانی خوب است یا خارجی؟

مدتی است که ایران هم به تکنولوژی ساخت اتوکلاو دسترسی پیدا کرده و موفق شده اتوکلاوهای خوب و کاربردی را به بازار عرضه کند. این اتوکلاوهای ایرانی از کیفیت بسیار خوبی برخوردار بوده به گونه ای که می توان آن ها را رقیب اتوکلاوهای خارجی دانست.
تنها تفاوتی که اتوکلاو ایرانی با اتوکلاو خارجی دارد، قیمت آن است. نه در سطح کیفیت، نه در استانداردها، نه در نحوه عملکرد و …، تفاوتی میان اتوکلاو ایرانی و خارجی دیده نمی شود.
پس اگر قصد خرید دارید، بد نیست بدانید که با خرید اتوکلاوهای خارجی، تنها هزینه اضافی کرده اید. زیرا به همان اندازه که اتوکلاو خارجی خوب و باکیفیت می باشد، اتوکلاو ایرانی هم در بازار حرف بسیار برای گفتن دارد.

از کجا بهترین اتوکلاو دندانپزشکی را بخرم؟

در پاسخ به این سوال باید متذکر شد که قبل از اقدام به خرید اتوکلاو دندانپزشکی، لازم است برندهای تولید کننده را بشناسید، دستگاه های تولیدی شان را سبک سنگین کنید تا بتوانید تصمیم بگیرید که کدام تولیدی و برند، بهترین اتوکلاو دندانپزشکی را روانه بازار فروش کرده و امکان خرید را برای شما فراهم می کنند.
نمایندگی هایی در سطح کشور وجود دارند که عرضه کننده دستگاه های کاربردی در بیمارستان ها و مراکز درمانی هستند. این نمایندگی ها را اگر برای خرید گزینش کنید، بی شک خواهید توانست خرید موفقی را تجربه کنید.
زیرا نمایندگی ها زیر نظر تولیدی ها فعالیت کرده و این امکان را ندارند که جنس کم کیفیت را به مشتری قالب کرده یا سر وی را با دریافت هزینه بیشتر، کلاه بگذارند.

لیست قیمت اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی

خوبی نمایندگی های اتوکلاو ایرانی این است که به منظور راحتی حال مشتریان و جلب اعتماد آن ها، هر لحظه لیست قیمت اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی را در اختیار آن ها قرار می دهند.
بی شک وقتی خریدار لیست قیمت در اختیار داشته باشد، راحت تر قادر به خرید کردن خواهد بود.
البته لیست قیمت با نوسان قیمت ارز تغییر خواهد کرد که نمایندگی های فروش موظف هستند هر زمان که قیمت ارز دچار نوسان شد، لیست قیمت را سریعاً تغییر داده و در اختیار مشتری قرار دهند.

افسانه باقری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه اتوکلا و دستگاه های استریلیزاسیون دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید