این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه اتوکلا و دستگاه های استریلیزاسیون دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید اینترنتی اتوکلاو رومیزی کلاس بی

آنچه در این مقاله می خوانید...

اتوکلاو های بخار کلاس بیمهم ترین مشخصات موجود در دستگاه اتوکلاو کلاس bنمایندگی پخش بهترین اتوکلاو رومیزی در بازار آنلاینخرید اینترنتی اتوکلاو رومیزی از نمایندگی معتبر آنلاینملاحظات مهم قبل از خرید دستگاه اتوکلاو دندانپزشکیقیمت خرید اینترنتی اتوکلاو رومیزیگروه تامین کننده اتوکلاو رومیزی در سراسر کشور
خرید اینترنتی اتوکلاو رومیزی

خرید اینترنتی اتوکلاو رومیزی کلاس b را از تولید کننده ای معتبر انجام دهید. وب سایت رسمی ما به عنوان مرکز خرید و فروش آنلاین تجهیزات استریل و اتوکلاوهای بخار عرضه کننده برتر این محصولات شناخته شده است.

اتوکلاو های بخار کلاس بی

دستگاه های اتوکلاو بخار از جمله تجهیزات پرکاربرد در دنیای استریل لوازم مختلف هستند. این دستگاه ها از مراکز پزشکی تا مراکز تحقیقاتی و صنعتی مورد استفاده قرار گرفته اند.
بدون شک دستگاه های اتوکلاو رومیزی نیز یکی از اتوکلاو های بخار بسیار پرکاربرداند.
بر اساس کلاس بندی های تخصصی اتوکلاوهای بخار، این دستگاه ها از جمله اتوکلاو های کلاس بی به حساب می آیند.
در خرید اینترنتی اتوکلاو رومیزی کلاس بی می توانید با کیفیت ترین دستگاه ها برای خرید در وب سایت ما جستجو کنید.

خرید اینترنتی اتوکلاو رومیزی

مهم ترین مشخصات موجود در دستگاه اتوکلاو کلاس b

دستگاه های اتوکلاو مهم ترین تجهیزاتی هستند که در هنگام راه اندازی مطب ها، کلینیک ها، آزمایشگاه ها و صنایع غذایی مختلف باید تهیه گردد.
از دستگاه اتوکلاو در جهت ضدعفونی و استریل کردن تمامی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی استفاده می شود که جلوی نفوذ هرگونه میکروب و باکتری از فردی به فرد دیگر و از ابزارها به بیماران دیگر و محیط را می گیرد.
در بین تنوع دستگاه های اتوکلاو از لحاظ کلاس کاری که در سه گروه اتوکلاو کلاس b، اتوکلاو کلاس n و اتوکلاو کلاس c وجود دارند بهترین و پرکاربردترین ها در جهت مراکز دندانپزشکی اتوکلاو کلاس b است.
با استفاده از یک دستگاه استاندارد کلاس b در مطب ها و کلینیک های دندانپزشکی می توان تمامی تجهیزات مورد استفاده در مطب را در انتهای روز کاری مورد استریل و ضدعفونی قرار داد.
توجه داشته باشید که تمامی ابزارها قابلیت قرارگیری در محیط اتوکلاو را ندارند و در صورت اشتباه ممکن است هم به ابزار و هم به دستگاه اتوکلاو آسیب های جبران ناپذیری وارد شود.
در این میان دستگاه اتوکلاو باید دارای برخی از مشخصات خاص باشد تا در بالاترین سطح کیفیت عمل کند. قصد داریم شما را با برخی از مهمترین مشخصات موجود در دستگاه اتوکلاو کلاس b آشنا کنیم از جمله:

 • حجم چمبر: در حال حاضر دستگاه های اتوکلاو در حجم های مختلف برای استریلیزاسیون تولید می شوند که جزء پرکاربردترین آنها حجم های ۱۸ لیتر، ۲۲ لیتر، ۲۵ لیتر و ۲۸ لیتر است که مناسب برای استفاده در مطب‌ ها می باشد.
 • جنس چمبر: جنس چمبر را از فولاد ضد زنگ و یا استنلس استیل تولید می کنند، تا در برابر محیط مرطوب و بخار آب دچار زنگ زدگی نگردد.
 • درب اتوکلاو: درب دستگاه اتوکلاو یکی از مهمترین بخش ها در اتوکلاو است که باید از چند قسمت مختلف تشکیل شود تا در هنگام روشن بودن دستگاه به هیچ عنوان امکان باز کردن درب به وجود نیاید و به خوبی از فشار ایجاد شده در داخل چمبر محافظت کند.
 • پمپ وکیوم :کمک بیشتری به حذف تمامی میکروارگانیسم ها و جلوگیری از رشد آنها می کند، با وجود پمپ، پروسه خنک سازی توسط دستگاه انجام می گردد و ابزارها در محیط خلا بسته بندی می شوند.
 • خنک کننده فاضلاب: پس از پایان کار و به اتمام رسیدن آب اضافی وارد فاضلاب گردد، که در این قسمت به دلیل بالا بودن حرارت آب ممکن است به سیستم فاضلاب آسیب های زیادی وارد شود؛ این دستگاه با داشتن سیستم خنک کننده از ورود آب با دمای بالا به فاضلاب جلوگیری می کند.

خرید اینترنتی اتوکلاو رومیزی

نمایندگی پخش بهترین اتوکلاو رومیزی در بازار آنلاین

وب سایت ما تنها به عنوان یک فروشگاه آنلاین فروش تجهیزات استریل در حال فعالیت نیست شما همواره می توانید به ما به عنوان یک نمایندگی مجاز و معتبر خرید اینترنتی اتوکلاو رومیزی نگاه کنید.
در این شرایط روشن است که ما تنها به فکر فروش محصولات مان و بخش اقتصادی خرید اینترنتی اتوکلاو رومیزی نیستیم!

بلکه همواره بهترین دستگاه اتوکلاو رومیزی را در بازار آنلاین به عنوان بخشی از بهترین عرضه کننده تجهیزات و دستگاه های اتوکلاو رومیزی به مشتری ارائه می ‌کنیم.

خرید اینترنتی اتوکلاو رومیزی از نمایندگی معتبر آنلاین

اگرچه در این روزها خرید اینترنتی در سراسر جهان باب شده است؛ اما ممکن است هنگام خرید اینترنتی مشکلاتی برایتان پیش بیاید.
بنابراین باید بتوانید سایت های معتبر را برای خرید اینترنتی دستگاه اتوکلاو رومیزی انتخاب کنید، تا تمامی مشکلات خرید غیرحضوری را به آسانی پشت سر بگذارید.

یکی از بزرگترین مشکلات خرید اینترنتی این است که شما به صورت حضوری قادر به بررسی دستگاه نخواهید بود.
بنابراین ممکن است در برخی از موارد بعضی از سایت ها در خرید اینترنتی اتوکلاو رومیزی مشخصات فنی را به شما ارائه کنند که با اصل دستگاه دارای منافات است!
در این شرایط خرید شما از لحاظ کیفی با شکست مواجه می شود. بنابراین ضروری است که هنگام خرید اینترنتی اتوکلاو رومیزی به سایت های تولید کنندگان برتر این تجهیزات مراجعه کنید، تا بتوانید دستگاه اتوکلاو رومیزی اصل را خریداری نمایید.

خرید اینترنتی اتوکلاو رومیزی

ملاحظات مهم قبل از خرید دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی

دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی جزء تجهیزات لازم و ضروری در مطب ها و کلینیک ها است که وجود این دستگاه ها کمک می‌کند تا به شکل انعطاف پذیرتری از ابزارهای مختلف استفاده شود.
اما در حال حاضر تنوع دستگاه های اتوکلاو در بازار به قدری زیاد است که ممکن است افراد دارای اطلاعات و آگاهی در این زمینه نیز دچار چالش گردند.
رعایت برخی از ملاحظات در هنگام خرید دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی اهمیت زیادی پیدا می ‌کند، که در این بخش به مهمترین آنها می پردازیم:

 • ظرفیت اتوکلاو
  انتخاب ظرفیت با توجه به حجم کاری و فضای مطب و کلینیک مشخص می گردد.
 • مدت زمان چرخه استریل
  انتخاب دستگاه های اتوکلاو با داشتن چندین زمان چرخه استریل کمک می ‌کند تا برای هر گروه از لوازم چرخه مناسب انتخاب شود.
 • جنس بدنه دستگاه
  انتخاب دستگاه های اتوکلاو که از جنس بدنه فولاد ضد زنگ و یا استنلس استیل تولید شده ‌اند کمک زیادی به طولانی تر شدن عمر این دستگاه ها می کند؛ زیرا در برابر بخار و رطوبت مداوم دچار زنگ زدگی نمی گردد.
 • کیفیت تمامی قطعات دستگاه
  انتخاب دستگاه‌ های اتوکلاوی که از کیفیت تمامی شیرهای ورودی و خروجی درب دستگاه و بخش‌ های مهم آن اطمینان کافی داشته باشید.
 • گارانتی و خدمات پس از فروش
  دستگاه هایی که به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش عرضه می گردند این اطمینان را به خریدار می ‌دهند که تمامی قطعات به کار برده شده در آن از کیفیت بالایی برخوردار هستند و در صورت بروز هرگونه مشکل با استفاده از تیم پشتیبانی می توان اقدام به رفع آن نمود.

خرید اینترنتی اتوکلاو رومیزی

قیمت خرید اینترنتی اتوکلاو رومیزی

بدون شک قیمت خرید اینترنتی اتوکلاو رومیزی در اندازه های مختلف آن برایتان ارزان تر خواهد بود. اما باید این موضوع را در نظر بگیرید که این قیمت در کدام سایت ارائه می گردد.
برخی از سایت های فروش اتوکلاو رومیزی قیمت این دستگاه ها را به صورت واسطه ای برایتان ثبت می کنند.
و حتی در برخی موارد این قیمت ها بروز رسانی شده نمی باشد.

با توجه به این مطالب باید برای خرید اینترنتی اتوکلاو رومیزی و استعلام قیمت این دستگاه به وب سایت های معتبر و بروز سر بزنید.
در وب سایت ما قیمت بروز و بسیار مناسبی برای این دستگاه برایتان درج شده است.
هیمن حالا می توانید برای استعلام قیمت فوق العاده این دستگاه با ما در ارتباط باشید.

گروه تامین کننده اتوکلاو رومیزی در سراسر کشور

نمایندگی ما به صورت آنلاین به عنوان یک گروه تامین کننده اتوکلاو رومیزی در سراسر کشور فعالیت دارد.
بنابراین می توانید با اطمینان به سایت فروش تجهیزات استریل ما خرید اینترنتی اتوکلاو رومیزی تان را انجام دهید.

شایان ذکر است که در وب سایت رسمی ما در قبال تمام دستگاه هایی که به صورت غیر حضوری به شما فروخته می شود ضمانت نامه معتبر از جانب تولید کننده نیز به شما ارائه خواهد شد. همچنین می توانید بر روی خدمات پس از فروش تخصصی نیز حساب باز کنید.

افسانه باقری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه اتوکلا و دستگاه های استریلیزاسیون دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید