این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه اتوکلا و دستگاه های استریلیزاسیون دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید اتوکلاو آزمایشگاهی ایران تولید

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با عملکرد دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهیارائه دهنده مدل های متنوع اتوکلاو آزمایشگاهیبهترین مشخصات اتوکلاو آزمایشگاهی مطلوبخریدار با کیفیت ترین اتوکلاو آزمایشگاهی ایران تولیدسفارش اتوکلاو آزمایشگاهی با مناسب ترین قیمت در کشوربسته بندی و ارسال فوری انواع اتوکلاو آزمایشگاهی
اتوکلاو ایستاده مدل آزمایشگاهی

خرید اتوکلاو آزمایشگاهی ایران تولید به دلیل کیفیت بالای این دستگاه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است، برای به دست آوردن مناسب ترین قیمت در کنار گارانتی و خدمات پس از فروش با کارشناسان حرفه ای این مجموعه ارتباط بگیرید.

آشنایی با عملکرد دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی

اتوکلاو آزمایشگاهی جزء دستگاه های پرکاربردی است که در محیط های آزمایشگاه در جهت ضدعفونی کردن تمامی وسایل آلوده با عوامل بیولوژیکی و نمونه خون های انسانی و همچنین محیط های کشت میکروبی و بسیاری از موارد دیگر کاربرد دارد.
از اتوکلاو آزمایشگاهی در شرایط و محیط های مختلفی از آزمایشگاه های انسانی، آزمایشگاه‌های دامپزشکی و همچنین صنایع شیمیایی و مواد غذایی استفاده می کنند.
مهمترین وظیفه دستگاه اتوکلاو، بالا بردن حرارت، بخار تحت فشار درون محفظه است که بدون هیچ گونه آسیبی به محیط زیست کلیه لوازم را استریل می کند. با وجود پمپ خلا درون دستگاه به آسانی هوای ایجاد شده خارج می ‌شود و امکان استفاده از ابزارها با سرعت بالاتری فراهم می آید.
عملکرد دقیق و اصولی دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی بدین صورت است که بخار تولید شده با دمای بسیار بالا توسط لوله های تعبیه شده در اطراف محفظه وارد محفظه شده و به سمت بالا حرکت می ‌کند، در طی مسیر تمامی لوازم موجود درون محفظه، درون بخار قرار می گیرد و به شکل کامل استریل می گردد.
معمولاً محفظه دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی به گونه ای ساخته می شود که از خروج بخار با بالا رفتن فشار جلوگیری می‌ کند و همین بالا رفتن فشار یکی از مهمترین دلایل استریل ابزارها است
پس از پایان کار دستگاه توسط یک شیر کنترل کننده فشار که بر روی دستگاه تعبیه شده است فضای داخل محفظه کنترل می شود تا از حد مجاز تجاوز نکند.
توجه داشته باشید که بیشترین و مناسب ترین دما برای استریل در حالت امن بین ۱۱۰ درجه سانتیگراد تا ۱۴۰ درجه سانتیگراد متغیر می باشد.
به هیچ عنوان اپراتور نباید در طول پروسه کار دستگاه اتوکلاو آن را به حال خود رها کند و باید در طی فرآیند دستگاه مدام عملکردهای آن را زیر نظر بگیرد.

خرید اتوکلاو آزمایشگاهی ایران تولید به دلیل کیفیت بالای این دستگاه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است، برای به دست آوردن مناسب ترین قیمت در کنار گارانتی و خدمات پس از فروش با کارشناسان حرفه ای این مجموعه ارتباط بگیرید.

ارائه دهنده مدل های متنوع اتوکلاو آزمایشگاهی

اگر خریدار دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی هستید در فروشگاه ما باکیفیت ترین و متنوع ترین مدل های دستگاه اتوکلاو بخار ایستاده را از تولید کننده ایرانی بخرید.
اگرچه در کنار برندهای ایرانی برندهای خارجی نیز در فروشگاه موجود هستند. اما به هر حال ما خرید اتوکلاو  ایران تولید را با کیفیت و قیمت مناسب پیشنهاد می‌ دهیم.
دستگاه های اتوکلاو آزمایشگاهی ایران تولید دارای مدل های بسیار متنوع هستند و طراحی آن کاملاً کاربردی ساده و مدرن می باشد.
تمامی این تجهیزات با معیارهای روز ساخته شده اند. برای خرید حرفه ای ترین تجهیزات با افراد حرفه ای آشنا شوید.
در حال حاضر کارخانه ایران تولید سعی کرده است تا با رعایت تمامی استانداردها بین المللی تمامی تولیدات خود را باکیفیت بالا مناسب برای استفاده در مراکز تحقیقاتی و آزمایشگاهی ارائه دهد.
به همین جهت دسترسی به تنوع مدل های اتوکلاو آزمایشگاهی از لحاظ حجم و همچنین نحوه کارکرد و داشتن چندین برنامه مشخص به راحتی امکان پذیر شده است.
پر استفاده ترین دستگاه های اتوکلاو آزمایشگاهی که توسط شرکت ایران تولید ارائه شده عبارتند از:

توجه داشته باشید که تمامی محصولاتی تولید شده با این برند مجهز به شیر اطمینان ایتالیایی بوده و تمامی قسمت های بدنه آن استیل کاملا مقاوم و ضد زنگ می باشد.

خرید اتوکلاو آزمایشگاهی ایران تولید به دلیل کیفیت بالای این دستگاه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است، برای به دست آوردن مناسب ترین قیمت در کنار گارانتی و خدمات پس از فروش با کارشناسان حرفه ای این مجموعه ارتباط بگیرید.

 

بهترین مشخصات اتوکلاو آزمایشگاهی مطلوب

معمولا از دستگاه اتوکلاو آزمایشگاه در جهت از بین بردن هرگونه میکروارگانیسم و سترون سازی و همچنین آلودگی زدایی ابزارهای مختلف استفاده می شود.
همچنین گاهی برای ضدعفونی زباله های دفعی نیز از دستگاه اتوکلاو استفاده می‌کنند که خطر ایجاد آلودگی ‌ها کمتر گردد.
یک دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی مطلوب دارای برخی از مشخصات و ویژگی‌های خاص است که وجود این ویژگی ها کمک به کارکرد بهتر دستگاه دارد.
در این بخش قصد داریم به برخی از مشخصات ظاهری ساختمان دستگاه اتوکلاو بپردازیم:

 • پوشانده شدن محفظه دستگاه با نیکل
  به دلیل این که در اغلب مواقع در محلول ها و محیط های آزمایشگاهی از کلرید استفاده می‌شود و کلریدها باعث خوردگی و چال انداختن بر روی فولاد می گردد به همین جهت لازم است تا محفظه درونی آن با نیکل کاملاً پوشش داده شود.
 • داشتن جوش های کاملاً استاندارد
  دستگاه های اتوکلاو آزمایشگاهی به صورت استوانه ای تولید می شوند، بخش‌ هایی از آن توسط دستگاه های جوش به یکدیگر اتصال پیدا می کنند، بخش هایی مانند درب ها، پوشش های داخلی و بسیاری از قسمت های دیگر باید به شکل کاملاً هماهنگ تولید شود.
 • چهارچوب درب دستگاه
  چهارچوب درب دستگاه و به خصوص قسمت انتهایی درب باید از موادی با سختی و مقاومت بالا در برابر خوردگی تولید شود زیرا خوردگی می تواند یکپارچگی دستگاه را از بین ببرد و منجر به ایجاد خطرات زیادی از لحاظ ایمنی و درست کار نکردن دستگاه شود.
 • درب دستگاه اتوکلاو
  داشتن یک سوئیچ کنترلی جهت قفل کردن درب و باز شدن درب طی عملیات چند مرحله ای می تواند به حفظ امنیت اپراتور کمک کند؛ همچنین وجود یک درجه برای روی درب و نشان دادن فشار درون محفظه می تواند خیال اپراتور را راحت نماید.

اتوکلاو آزمایشگاهی ایران تولید

خریدار با کیفیت ترین اتوکلاو آزمایشگاهی ایران تولید

به خاطر داشته باشد که چالش خرید دستگاه های تقلبی و کم کیفیت در بازار ایران از مواردی همیشگی هستند که با آن مواجه خواهید شد.
در این جا برای خرید یک دستگاه اتوکلاو ایرانی شانس بیشتری برای خرید دستگاه اصل و باکیفیت خواهید داشت.
دستگاه های اتوکلاو آزمایشگاهی ایران تولید در فروشگاه ما دارای بالاترین کیفیت کاری و ماندگاری است.
این دستگاه با متریال باکیفیت و روش های کاملا تخصصی در کارخانه ایرانی تولید شده است.
راه های ارتباطی که برایتان قرار داده ایم مسیری فوری برای دریافت مشاوره های رایگان خرید اتوکلاو آزمایشگاهی ایرانی است.
همچنین از این راه های ارتباطی می توانید کاتالوگ این محصولات را به صورت غیر حضوری نیز دریافت کرده و بررسی کنید.
به طور معمول خریدار برای تهیه باکیفیت ترین اتوکلاو آزمایشگاهی سعی می کند با بررسی کامل و دقیق کاتالوگ تمامی محصولات را از لحاظ نحوه عملکرد، حجم و همچنین قیمت با یکدیگر مقایسه کرده و مناسب ترین آن را با توجه به شرایط محیط کاری انتخاب کند.

سفارش اتوکلاو آزمایشگاهی با مناسب ترین قیمت در کشور

قیمت دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی ایران تولید در فروشگاه ما مناسب است.
قیمت پیشنهادی برای خرید تجهیزات استریل و اتوکلاوهای آزمایشگاهی بسیار متنوع است.
بر اساس شاخص های قیمت گذاری تجهیزات استریل در سال های اخیر شاهد رشد بالایی در قیمت پیشنهادی به مشتری هستیم.
پس از بررسی کامل عوامل موثر بر قیمت دستگاه اتوکلاو، برخی از شرایط سفارش برای تهیه این دستگاه نیز می‌ تواند بر قیمت نهایی تاثیر داشته باشد.
به طور کلی در صورتی که از طریق مراکز معتبر و مستقیم اقدام به سفارش اتوکلاو آزمایشگاهی کنید به طور حتم با مناسب ترین قیمت در کشور روبرو می گردید.
زیرا اغلب مراکز معتبر محصول مورد نظر را از درب کارخانه برای خریداران ارسال می ‌کنند که منجر به از بین بردن واسطه ها و کاهش هزینه های حمل و نقل شده است.

اتوکلاو آزمایشگاهی ایران تولید

بسته بندی و ارسال فوری انواع اتوکلاو آزمایشگاهی

اگر می خواهید به صورت فوری برای خرید انواع اتوکلاو آزمایشگاهی ایران تولید اقدام نمایید فروشگاه ما بهترین انتخاب شماست.
حساسیت بالایی که در دستگاه‌ های اتوکلاو آزمایشگاهی وجود دارد منجر شده که این دستگاه را با بسته بندی های کاملا مقاوم و استاندارد به دست مصرف کننده نهایی برسانند تا در حین حمل و نقل و جابجایی هیچگونه آسیبی به قطعات حساس این دستگاه وارد نشود.
در فروشگاه ما بسته بندی و ارسال دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی پس از ثبت سفارش شما در کمتر از ۴۸ ساعت کاری انجام می شود.
این میزان زمان حداکثر زمانی است که ممکن است ارسال این دستگاه به محل مورد نظر شما طول بکشد.
ما علاوه بر ارائه محصولی باکیفیت و پیشنهاد قیمتی مقرون به صرفه به زمان کاری و قرادادهای خود متعهد هستیم.
همچنین در این مجموعه مناسب ترین قیمت دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی ایران تولید ارائه می گردد؛ زیرا تمامی واسطه ها از این معاملات حذف شده و به شکل مستقیم از کارخانه تولید کننده می توانید محصول مورد نظر خود را ثبت سفارش کنید.

افسانه باقری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه اتوکلا و دستگاه های استریلیزاسیون دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید