این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه اتوکلا و دستگاه های استریلیزاسیون دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اتوکلاو ایستاده مدل آزمایشگاهی با قیمت عالی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع اتوکلاو ایستاده مدل آزمایشگاهیبهترین قیمت اتوکلاو آزمایشگاهی در بازارخرید اینترنتی اتوکلاو آزمایشگاهی کلاس N
اتوکلاو ایستاده مدل آزمایشگاهی

اتوکلاو ایستاده مدل آزمایشگاهی در تمامی ظرفیت ها، قیمت عالی و باورنکردنی همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش ویژه، در این نمایندگی فروش مستقیم اتوکلاو دارد.
اتوکلاوها از مجهزترین دستگاه های استریل کننده ابزار و تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی هستند که امروزه با مارک ها و ظرفیت های گوناگون در بازار، خرید و فروش می گردند.
با توجه به اینکه خرید اتوکلاو آزمایشگاهی باکیفیت و ارزان قیمت، با توجه به وجود واسطه ها و عرضه کنندگان ناشناخته در بازار، کمی چالش برانگیز بوده، زنیس طب پیشنهادات ویژه ای برای تمامی خریداران دارد.

انواع اتوکلاو ایستاده مدل آزمایشگاهی

اتوکلاو آزمایشگاهی یکی از پرفروش ترین اتوکلاوهای موجود در بازار است که با توجه به مقدار ظرفیتی که داشته و کیفیتی را که شامل می گردد، طبقه بندی می شود. در حال حاضر شاهد عرضه دو مدل از انواع اتوکلاو ایستاده مدل آزمایشگاهی در بازارهای کشور هستیم:

 1. اتوکلاو ایستاده آزمایشگاهی کلاس B
 2. اتوکلاو ایستاده آزمایشگاهی کلاس N

شایان ذکر است که اتوکلاوهای آزمایشگاهی کلاس N، به سبب آنکه قیمت ارزانتری داشته و می توانند به خوبی نیاز یک مرکز آزمایشگاهی را رفع کنند؛ گزینه مناسب تری برای خریداران بوده اند. به گونه ای که شاهد پرفروش تر بودن اتوکلاوهای کلاس N نیز هستیم.
اتوکلاو ایستاده مدل آزمایشگاهی از کلاس N، در ظرفیت های ذیل، روانه بازارهای فروش می گردد:

 • اتوکلاو آزمایشگاهی 100 لیتری
 • اتوکلاو آزمایشگاهی 75 لیتری
 • اتوکلاو آزمایشگاهی 50 لیتری
 • اتوکلاو آزمایشگاهی 25 لیتری
 • اتوکلاو آزمایشگاهی 10 لیتری

هر یک از مراکز آزمایشگاهی، با توجه به میزان بودجه خود و با توجه به تجهیزات و ابزارهایی در آزمایشگاه خود که نیازمند به استریل کردن هستند، می توانند هر یک از سایزها یا ظرفیت های فوق را انتخاب کنند. نکته مهم اینکه با دقت در انتخاب سایز مناسب اتوکلاو، دیگر نیاز به استریل چندین و چند باره نخواهید داشت.

اتوکلاو ایستاده مدل آزمایشگاهی

بهترین قیمت اتوکلاو آزمایشگاهی در بازار

از حق که نگذریم، قیمت اتوکلاو آزمایشگاهی هم به اندازه کیفیت و بازدهی این دستگاه، از اهمیت زیادی برای خریداران آن برخوردار بوده است. اگر چه متأسفانه هستند مشتریانی که کیفیت را فدای قیمت پایین ارائه شده توسط برخی از مراکز فروش نامعتبر می نمایند، اما بنظر می رسد که درصد بالایی از خریداران اتوکلاو آزمایشگاهی، اصل قیمت و اصل کیفیت را متناسب با هم می خواهند.
پس در واقع بهترین قیمت اتوکلاو آزمایشگاهی در بازار، ارزانترین قیمت ممکن نیست! بلکه قیمتی است که کاملا متناسب با کیفیت دستگاه اتوکلاو به عرضه رسیده باشد.
در حال حاضر اگر شما بتوانید مراکز فروشی را پیدا کنید که فروش مستقیم اتوکلاو را در دستور کار خود قرار داده اند، قطعا می توانید خریدی کاملا مطمئن و اقتصادی تر را برای خود رقم زده باشید.

خرید اینترنتی اتوکلاو آزمایشگاهی کلاس N

شاید از خودتا بپرسید که مگر می شود با خرید اینترنتی و بدون نیاز به مراجعه حضوری، یک دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی باکیفیت و درجه یک را خریداری کرد؟
ما به شما می گوییم که بله! شما می توانید خرید اینترنتی اتوکلاو ایستاده مدل آزمایشگاهی را بدون دغدغه و نگرانی از کیفیت و قیمت این محصول انجام دهید. اما در صورتی که مرکز فروشی را برای خرید انتخاب کنید که:

تمامی واسطه ها میان شرکت های تولید کننده برند ایرانی یا وارد کنندگان برند خارجی، از میان برداشته اند.

 • قیمت دست اول و کاملا رقابتی را عرضه می کنند.
 • کاتالوگ محصول را به مشتریان ارسال می نمایند.
 • با ارائه مشاوره های لازم، خریدی آگاهانه را برای آنان رقم می زنند.
 • همراه با دستگاه، گارانتی و خدمات پس از فروش واقعی را ارائه می دهند.
شما می توانید در کمترین زمان ممکن، از طریق مجموعه زنیس طب، خرید اینترنتی اتوکلاو آزمایشگاهی کلاس N، مدل ایستاده را انجام دهید. با این خرید، قطعا از کیفیت راضی بوده و مشتری وفادار ما می شوید.
افسانه باقری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه اتوکلا و دستگاه های استریلیزاسیون دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید